Faggruppenes medlemmer

Informasjonen vedlikeholdes av personal-seksjonen, med unntak av kontorplassering som vedlikeholdes av romkomiteen, leder Nina Hølland

Velg faggruppe: 
 
NavnStillingKontorTelefon
Barraclough, Alicia DonnellanPostdocA, 3C17
Bhagwat, ShonilFørsteamanuensis II
Bhatta, KuberPostdocA, 3B09
Birks, Harry John BetteleyProf. EmeritusA, 4B1655583350
Leder: Bjune, Anne ElisabethFørsteamanuensisA, 3B1155583335
Breistøl, ArildOveringeniørA, 4B0855588724
Budaev, SergeyForskerB, 3H12
Carson, Siri GranumFørsteamanuensis II
Cotner, SehoyaFørsteamanuensis II
Cusens, JarrodStipendiatA, 4B06
Egelkraut, DagmarPostdocA, 4B11
Eliassen, SigrunnFørsteamanuensisB, 3G1955584622
Felde, Vivian AstrupForskerA, 3B0947309417
Folk, AlexiusStipendiat
Fosse, Jens KristianFørsteamanuensis II
Gallou, ArnaudStipendiatA, 3C18
Gaudard, JosephStipendiat
Geange, SonyaPostdocA, 3C17
Giske, JarlProfessorB, 3H2099205975
Griesser, MichaelFørsteamanuensis
Grytnes, John-ArvidProfessorA, 3B1655588128
Gya, RagnhildStipendiatA, 3C18
Halbritter, AudForskerA, 4B1855582249
Hatteland, Bjørn ArildFørsteamanuensis II55582219
Haugum, Siri VatsøStipendiatA, 3C1841743182
Hildesheim, LauraStipendiatB, 3H21
Jacobsen, Anja MøgelvangStipendiatA, 3B155558343
Jenks, Catharine RoseSeniorforskningsteknikerA, 4B0755584452
Johansen, Marius OleStipendiatA, 3C18
Jørgensen, ChristianFørsteamanuensisB, 3H1841809327
Kerdoncuf, MorganeStipendiatA, 4B06
Kirkendall, LawrenceProfessorA, 3B05.255582342
Krüger, Linn CecilieAvd. IngeniørA, 4B0755583327
Langbehn, TomPostdocB, 3G18
Lindemann, ChristianForskerB, 3H1955583243
Lynn, JoshuaPostdocA, 4B18
Mennerat, AdèleForskerB, 3H1455584214
Mottl, OndrejPostdocA, 4B17
Muthreich, FlorianStipendiatA, 3C1894431182
Måren, Inger ElisabethFørsteamanuensisA, 3B0855584903
Nieuwkerk, MaykeStipendiatA, 4B06
Nylehn, JorunFørsteamanuensisA, 3B1755588177
Opdal, Anders FrugårdForskerB, 3H1955584466
Pacheco-Riaño, Laura CamilaStipendiatA, 3C18
Paus, AageFørsteamanuensisA, 4B1055583344
Ragvin, AnjaFørstelektor
Ruminska, AgnieszkaStipendiatB, 3H21
Seddon, AlistairFørsteamanuensisA, 4C1798608455
Soulè, JonathanOveringeniørA, 3B1555584488
Stautland, Ingunn TorunnsdatterStipendiatB, 2H21
Strømme, Christian BianchiPostdocA, 3C16
Telford, Richard JFørsteamanuensisA, 4B1555583422
Töpper, JoachimFørsteamanuensis II
Vandvik, VigdisProfessorA, 4C1855583332
Velle, GauteProfessor IIA, 3C1655582909
Voldstad, Linn Magrethe HøegOveringeniørA, 3B06
Zwier, MaaikeStipendiatA, 4B06
Östman, Silje Andrea HjortlandAvd. IngeniørA, 4B07