Epost-adresser for grupper


Beate.Rensvik@bio.uib.no
claudia.borkowska@uib.no
Eva.Krzywinski@bio.uib.no
ingvil.sahr@uib.no
jarle.borch@uib.no
karoline.christiansen@uib.no
Knut.Daasvatn@uib.no
Kristin.Holtermann@bio.uib.no
Lill.Knudsen@uib.no
marianne.holmedal@uib.no
nina.holland@bio.uib.no
Oddfrid.Forland@bio.uib.no
Orjan.Totland@bio.uib.no
sjoukje.kuipers@bio.uib.no
susanna.pakkasmaa@uib.no
terje.restad@uib.no
tomas.sorlie@bio.uib.no
Tommy.Strand@bio.uib.no
tone.stokka@uib.no



Merk listen og kopier for å bruke i epostprogram
Universitetet i Bergen, Institutt for biovitenskap
Postboks 7800 N-5020 Bergen
Sist oppdatert: 2020-09-04  
Logg inn